Cure Organic Saç Dökülmesine Karşı Hızlı Saç Uzatan Atkuyruğu Keratin Tuzsuz Şampuan + Maske + Serum 3lü Set

₺198,00 ₺247,50
Vergi dahil
1

3lü set aşağıdaki ürünlerden oluşur. ( Tuzsuz şampuan 250ml + Saç Maskesi 200ml + Saç Serumu 110ml )

 • Saç Dökülmesine Karşı Onarıcı Hızlı Saç Uzatma Bitkisel Atkuyruğu Keratin Organik Saç Bakım Maskesi 200ml
 • Saç Dökülmesine Kepek Egzama Karşı Climbazole Onarıcı Bitkisel Keratin Organik Tuzsuz Saç Bakım Şampuanı 250ml
 • Saç Dökülmesine Karşı Onarıcı Bitkisel Organik Fas Argan Yağı Keratin Saç Bakım Yağı Serumu 110ml

Ürünlerimizin 3`üde ;  Tüm Saç Tipleri için uygundur. Organik Tarımdan Elde Edilmiş Bitki Özleri Kullanılmıştır. Hayvanlar Üzerinde denenmemiştir. Yurtdışından gelen özel formülü laboratuvarlarımızda saç dökülmesine karşı geliştirilmiştir. Yerli Üretimdir. Tuz ve Paraben içermez. Aynı gün Hızlı kargoya özenle paketlenerek teslim edilir.

 • Security policy
  Security policy (edit with the Customer Reassurance module)
 • Delivery policy
  Delivery policy (edit with the Customer Reassurance module)
 • Return policy
  Return policy (edit with the Customer Reassurance module)
Açıklama

Bitkisel KERATİN & Atkuyruğu Tuzsuz Organik Saç Şampuanı 250ml

Bitkisel KERATİN & Atkuyruğu Tuzsuz Organik Saç şampuanı faydaları

·         Organik KERATİN atkuyruğu özü içeren yeniden yapılandırma gücü

·         Saçı elastik yapar ve daha hızlı uzama

·         Derinlere nüfuz eder ve saçı içeriden yeniden yapılandırır

·         Nemin saçtan çıkmasını önlemek için nem tasarrufu sağlayan Kompleks

·         Dökülme karşıtı

KERATIN şampuan saç onarım ve kırılmalarına yıpranmış saçlara karşı güçlü bir etkiye sahiptir. Şampuan ilk kullanımdan itibaren saça derinlemesine nüfuz edebilir ve içten dışa doğru yeniden şekillenebilir. Atkuyruğu özü saçı elastik yapar  ve ayrıca değerli  vitaminler sağlar. Kimyasal yapısı azaltılmış olup PARABEN içermez. TUZ içermez.

Yıpranmış, ağır hasar görmüş,  boyalı, ağartılmış ve permalı  saçlar yeniden yapılanır ve  sağlıklı görünümüne kavuşur. Saç kırılmaları önlenir, bölünmüş uçlar ve kabarma ile  yoğun bir şekilde  mücadele edilir. Özel bir  nem tasarrufu  sağlayan Kompleks, yıkama sırasında saçtan nemin ayrılmamasını sağlar.

Bitkisel KERATİN & Atkuyruğu Özlü Organik Saç Bakım Maskesi 200ml

Görünür bir sebep olmadan günde 100'den fazla saç dökülüyor mu? Kafa derisi saçlarınız gözle görülür şekilde inceliyor ve bazı yerlerde kafa derisi zaten görünüyor mu? O zaman karşı önlemleri alma ve saç köklerine Optimal kan akışı ve besin beslemesini sağlama zamanı. Atkuyruğu olarak da bilinen bitkinin ANTİENFLAMATUAR, sakinleştirici etkisi olduğu ve aynı zamanda kan dolaşımını hızlandırdığı için atkuyruğu özlü bakım ürünleri saç dökülmesine karşı faydalıdır. Atkuyruğu, saç büyümesini teşvik edici etkisi ile bilinen en eski şifalı bitkilerden biridir. Uygulandığında saç ve deri metabolizmasını uyarır, bu da saç derinize iyi kan verildiği anlamına gelir. Optimal kan dolaşımı, saç köklerine besin ve hayati maddelerin beslenmesini destekler ve bu nedenle saç dökülmesini önlemek için temel bir koruma oluşturur.

Özellikle saçlarınız beslenme yetersizliğinden dolayı seyreliyor ve dökülüyorsa ya da kafa derisine giden kan akışı bozuluyorsa, atkuyruğu özü ile saç dökülmesine karşı gözle görülür sonuçlar elde edeceksiniz. Mucizevi ürünlerimiz, saç büyümesini teşvik etmek için etkili maddeler içeren yüksek kaliteli doğal ürünler kullanılarak tasarlanmıştır.

CURE ORGANİC BİTKİSEL KERATİN & Fas ARGAN YAĞI Saç Onarıcı Pürüzsüzleştirici Saç Serumu 110ml

Saçınızın birçok hayati maddeye, minerale ve vitamine ihtiyacı vardır. Saç büyümesini destekleyen maddelerden biri, kafa derisi üzerinde dengeli bir flora sağlayan ve aynı zamanda anti-İNFLAMATUAR etkiye sahip olan silikadır. KERATİN içerdiği silisik asit ve saçın yıpranmasını önleyen FLAVONOİDLER saçlarınızı gözle görülür şekilde güçlendirir. Saç dökülmesini önlemek ve saç köklerine zarar vermemek için saç derinize en iyi şekilde kan verilmesi gerekir.

İyi bir kan dolaşımı da hayati besinlerin emilimi için bir avantajdır. İlk uygulamadan sadece birkaç ay sonra gözle görülür ve fark edilir bir etki görülebilir. Saçınız daha kalın uzar, daha güçlü olur ve dinlenme evresi sona ermeden artık dökülmez. Bu uygulama yardımcı olmazsa, sorun daha derindedir veya saç kökleri zaten zarar görmüştür. Bitkisel KERATİN ve ARGAN yağı yapılan serum uygulaması ile saç dökülmesi ile mücadele etmek istiyorsanız sadece canlı köklerde işe yarayacaktır. 

ARGAN yağının en güzel yanı saça nem katması ve saça hapsetmesidir. Bu, kuru ve kırılgan saçları önleyebilir ve saçlar ayrıca parlak ve güzel görünür. İçerdiği E vitamini saç kökleri başta olmak üzere saçı güçlendirerek saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur. Ayrıca ARGAN yağının saç derisi üzerinde ANTİBAKTERİYEL etkisi vardır. Bunun saç büyümesi üzerinde olumlu bir etkisi vardır. Saçlar çok kuruysa, nemlendirme özelliğine sahip ARGAN yağının günlük olarak kullanılması tavsiye edilir. Bu amaçla akşamları boylara ve uçlara daha fazla miktarda yağ dağıtılır. ARGAN yağı saç serumu saça derinlemesine nüfuz etmek için zamana sahip olur ve böylece tam etkisini geliştirebilir. ARGAN yağının saç üzerindeki olumlu etkisi de sıklıkla çeşitli saç bakım ürünlerinde katkı maddesi olarak kullanılmaktadır. Artık maksimum bakım sonuçları elde etmek için ARGAN yağının olumlu özelliklerinin diğer besleyici bileşenlerle mükemmel bir şekilde birleştirildiği şampuanlar, saç kremleri, maskeler ve hatta saç serumu vardır. Saçlarınız zaten kırılmışsa, yoğun bir KERATİN tedavisine ihtiyacınız var. KERATİN Kompleksi, düzleştirme demiri ile birleştirilmiştir  ve anında sonuç verir

İnce saçlar ayrıca KERATİNİN etkilerinden de yararlanır. Güçlenir, pekiştirilir ve daha dayanıklıdır. İnce telli saçlar için özel ürünler kullandığınızdan emin olun, aksi takdirde saçlarda ağırlık oluşabilir. CURE ORGANİC BİTKİSEL KERATİN & ARGAN YAĞI Saç Onarıcı Pürüzsüzleştirici Saç Serumu, cure organic şampuan ve cure organic saç maskesi ideal bir Kombinasyondur.

ARGAN yağının saç derisi için çok olumlu özellikleri vardır, bu nedenle ARGAN yağını saç derisi ve saç onarıcı bakım ürünü olarak kullanmak her zaman faydalıdır. Bunun için şampuanlamadan önce veya sonra kafa derisine biraz CURE ORGANİC BİTKİSEL KERATİN & ARGAN YAĞI Saç Onarıcı Pürüzsüzleştirici Saç Serumu sürülür ve beş dakika masaj yapılır. Etkiyi yoğunlaştırmak için daha sonra saçın etrafına bir havlu sarılabilir ve kür yarım saat daha etki etmesi için bırakılabilir. Kalıntıları önlemek için yağ daha sonra iyice durulanmalıdır.

ARGAN yağı temel olarak tüm saç tipleri için uygundur. Bununla birlikte, yağlı ve ince saçlar, kuru ve kırılgan saçlardan daha az miktarda ARGAN yağı ile tedavi edilmelidir. Bu, tellerinizin ağırlaşmasını önleyecektir. Uzun saçlarınız varsa, uzunlukları ve uçları için nemlendirme özelliğine sahip ARGAN yağına ihtiyacınız olabilir. Pek çok olumlu özelliği ve kıvamı nedeniyle bitkisel KERATİN ve ARGAN yağı birkaç damlası bile etki eder. 

Doğal içerikli soğuk Preslenmiş organik olarak yetiştirilen ARGAN yağı, yoğun bir nemlendirme olarak mükemmeldir. Değerli yağlar, yumuşak dokuları ile kuru saçı köklere kadar şımartır ve ona parlaklık ve esneklik verir.

CURE ORGANİC BİTKİSEL KERATİN & ARGAN YAĞI Saç Onarıcı Pürüzsüzleştirici Saç Serumu besleyici ve iyileştirici etkileri artık birçok çalışma ile kanıtlanmıştır. Özel yağ, olumlu özelliklerini değerli bileşenlerine borçludur. Özellikle dikkat çekici olan, yüksek E vitamini Konsantrasyonudur, ancak diğer birçok bileşen de ARGAN yağının saç için güzellik mucizesi olduğu gerçeğine katkıda bulunur.

İçindeki E Vitamini saçı güçlendirir, saç dökülmesini önler ve saç büyümesini hızlandırır. Bileşen KAROTENOİD  saçı zararlı UV radyasyonundan koruyabilir. UV ışınları saça zarar verir ve kurutur. Saça esneklik verir ve saç kırılmasına karşı korur. Hücre koruyucu ve iltihap önleyici etkiye sahiptir ve saç derisini yeniden dengeye getirir. ANTİBAKTERİYEL özelliğe sahiptir ve ciltte kepek veya mantar oluşumunu engellemeye yardımcı olur. 

Bitkisel besinler, omega-6 yağ asitleri ve omega-3 yağ asitleri  antioksidan etkiye sahiptir ve saçı ve cildi serbest radikallerden korur.  Kuru, kırılgan saçlar yorgun, bitkin görünmenize neden olur. Bitkisel KERATİN ve ARGAN yağı saçınıza değerli nem ve yenilenme ve rahatlama için önemli besinler sağlar, böylece kısa sürede yeniden parlamasını sağlar.

Kuru kafa derisi rahatsız edici kaşıntı ve yanmaya neden olabilir. Nadiren, ardından hoş olmayan kepeklenme oluşur. Neyse ki, ARGAN yağı kepek sorunları için, saç büyümesini teşvik etmek ve saç köklerini güçlendirmek için de idealdir. Besleyici bir saç bakımı ile saçınızı sürdürülebilir bir şekilde güçlendirirsiniz. Değerli bileşenlerin etkileşimi, saçın yenilenmesini ve gerekli bakımı almasını sağlar.

Ürün Detayları
cure-5005
6574 Öğeler
Cure Organic

Cure Organic markası , Uzun yıllardır işlettiğimiz salonlarımızdaki profesyonel kuaförlerin istekleri ile doğdu. Binlerce saç elimizden geçti. Kalitenin vazgeçilmez olduğunu ve her kadının kendini daha güzel yapabileceğini çok iyi biliyoruz. Ürünlerimiz hem sonuç odaklı hem müşteri mutluluğu üzerine uzun arge çalışmaları sonucunda üretildi. Profesyoneller saç bakım işlemlerinden nasıl sonuç almak istiyorlar ise o sonuçları %100 elde edinceye kadar formullerimizi geliştirdik. Black serimiz Yanmış yıpranmış saçlar , onarıma ihtiyacı olan saçlar , geç uzayan saçlar için özel olarak formule edilmiştir. Tüm saç tipleri için uygundur.

Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Cure Organic Saç Dökülmesine Karşı Hızlı Saç Uzatan Atkuyruğu Keratin Tuzsuz Şampuan + Maske + Serum 3lü Set”


.png .jpg .gif

Daha iyi bir alışveriş deneyimi için Çerez Kullanmaktayız. KKVK ve GPDR sayfamızdan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Oturum Aç

Cure-Organic

Your cart

There are no more items in your cart