Blog

Cure Organic - Organik Saç Bakım Seti

Cure Organic - Organik Saç Bakım Seti

Cure Organic - Organik Saç Bakım Seti

Saçlarınız zamanla değişir, bu değişim çoğunlukla yaşlanma sürecinden kaynaklanır. Fakat bunun olmasının yaşlanma ile alakası olmayan birçok nedeni vardır. Stres, diyet ve hormonal değişikliklerin tümü saçınızın dokusunda rol oynar. Saç endişeleriniz için doğru ürünleri satın alın. Kuru ve yıpranmış, yağlı ve düz, boyalı işlem görmüş saçlarınızın sağlığını Cure Organic 3`lü saç bakım seti ile canlandırın.

 Saçlarda kıvırcıklaşma, kuru saç derisi, saçın ortamdaki fazla nemi emdiği kuru saçlar için yaygın bir sorundur. Cure Organic Tuzsuz Şampuan ve Saç maskesi ile elektriklenmeye çözüm bulup, Saç dersinin nemli , daha güçlü, daha sağlıklı, daha parlak görünmesi için sürdürülebilir kaynaklı bileşenlerle formüle edilen bu zengin, onarıcı karışım saçı yumuşak, ipeksi ve ışıltılı bırakır. Yıkadıktan sonra, görünürdeki herhangi bir kabarmayı azaltacak güzel, pürüzsüz, hafif bir hava kaplaması sağlamak için Cure Organic Argan Keratin Saç serumunu uygulayın.

organik tuzsuz keratin atkuyrugu sampuan

organik keratin atkuyrugu sac maskesi

Hasarlı saçlar kuru olabilir ve ısıyla, şekillendirme veya hava koşullarına maruz kalmanın neden olabileceği kırık uçlar ile sizi başbaşa bırakır. Cure Organic Nemlendirici Şampuan ve Saç Kremi, saçınızın nem bariyerini içten dışa yenileyecek bir settir. Bitkiden güç alan kompleksimiz, her bir saç teline derinlemesine nem sağlayan doğal protein bağlayıcı şekerler ile üretilmiştir. Profesyonel güçteki saç maskesi, salonda yapılan bir bakım gibi çalışacak, saç gövdesine derinlemesine nüfuz edecek ve onu kökten uca güçlendirecek şekilde tasarlanmıştır.

 Saç dökülmesi yaşlanmanın normal bir parçasıdır, ancak saçınızın dökülmesi stres veya hormonal değişikliklerden de kaynaklanabilir. Cure Organic Keratin Argan Saç serumu ,  sonuç veren konsantre saç ve saç derisi bakımıdır. İçeriğindeki keratin ve argan karışımı zayıf, hasarlı telleri gözle görülür şekilde canlandırır ve güçlendirir, saçı son derece sağlıklı ve doğal bir şekilde parlak bırakırken, aktif antioksidanlar, antibakteriyeller ve mikro dolaşım özellikleri, saç derisini dengelemek ve onarmak için birlikte çalışır.

Leave a Reply

Captcha

Daha iyi bir alışveriş deneyimi için Çerez Kullanmaktayız. KKVK ve GPDR sayfamızdan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Oturum Aç

Cure-Organic

Your cart

There are no more items in your cart