Cure Organic Fas Argan Yağı Keratin Saç Dökülmesine Karşı Onarıcı Saç Serumu 110ml

₺96,00 ₺120,00
Vergi dahil
1
Mucizevi Fas Argan Yağı Bitkisel Keratin Saç Bakım Serumu özellikleri 
 • Yıpranmış Saçlara Parlaklık Kazandırır
 • Saçlarınızı Onarır ve Kökten Uca Besler
 • Daha Parlak, Daha Canlı Saçlar
 • Dolgun Pürüzsüz Esnek Saçlar
 • Nemlendirilmiş Daha Kuvvetli Saçlar
 • Saç Dokusunu Geliştirir
 • Dökülme Önleyici Formül
 • Daha Hızlı Uzayan Saçlar
Tüm Saç Tipleri için uygundur. Organik Tarımdan Elde Edilmiş Bitki Özleri Kullanılmıştır. Hayvanlar Üzerinde denenmemiştir. Yurtdışından gelen özel formülü laboratuvarlarımızda saç dökülmesine karşı geliştirilmiştir. Yerli Üretimdir. Tuz ve Paraben içermez. Aynı gün Hızlı kargoya özenle paketlenerek teslim edilir.
Ürünün içerisinde ; Bitkisel Keratin , Fas Argan Yağı, E vitamini , Omega 3 ve 9 yağları bulunur.
Formulü : Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Bis-Phenylpropyl Dimethicone, Parfum, Hydrolyzed Keratin, Argania Spinosa Kernel Oil, Tocopherol, Phenoxyethanol, Chlorphenesin
Kullanımı : Kuru ya da nemli saça 2 ila 4 pump uygulanır. Saçların nem seviyesini hızla yükseltir ve saçlarınızı onarır. Hergün saça uygulanabilir.
Kuru ve yıpranmış saçlar için pürüzsüzleştirici serum. Saç üzerinde anında etkilidir. Saçı yumuşatır ve pürüzsüz bir görünüm sağlar. Saça parlaklık kazandırır ve gün boyu hareket özgürlüğü sağlar. Temel nem dengesini yeniler ve korur. Kuru ve yıpranmış her türlü saça istenilen sıklıkta uygulanabilir.

ÜCRETSİZ KARGO | 11453 Öğeler
 • Security policy
  Security policy (edit with the Customer Reassurance module)
 • Delivery policy
  Delivery policy (edit with the Customer Reassurance module)
 • Return policy
  Return policy (edit with the Customer Reassurance module)
Açıklama

Cure Organic Fas Argan yağı Saç Dökülmelerine Karşı Onarıcı Saç Serumu

Yılların eşsiz deneyimi ile hazırlanan Cure Organic Fas Argan Yağı Keratin Saç Dökülmesine Karşı Onarıcı Saç Serumu, tüm dünyayla birlikte Türkiye'de de satışa sunuldu. Saç sağlığı üzerinde etkisi kanıtlanmış sağlıklı yağlar, vitaminler ve bitki özlerinin bir araya gelmesiyle hazırlanan Cure Organic saç dökülmelerini önleyen bitkisel serum, saç sağlığını korumak ve hızlı saç uzatmak isteyenlerin tercihi olmaya devam ediyor.

Eşsiz Formülü İle Bambaşka Bir Deneyim Yaşayın

Argan yağı ve omega yağ asitlerinin saçlar üzerindeki etkisini artıran eşsiz bir formüle sahip olan Cure Organik saç serumu, saç sağlığını bütünleştirici içeriği ile dikkat çekiyor. Tüm saç problemlerine faydaları ile kısa sürede popüler olan ürün, size farklı bir deneyim yaşatmak için özel formüller ile hazırlamıştır.

Cure Organic Fas Argan Yağı Saç Serumu Nedir?

Doğal saç bakım ürünleri konusunda kendisini kanıtlamış Cure Organic tarafından üretilen saç dökülme karşıtı Fas argan yağı saç serumu, bitkisel özlerle hazırlanmış, vitaminler ve sağlıklı yağlarla kuvvetlendirilmiş saç dökülmesini önleyen doğal ürünler arasındadır.

Saç serumunun etkisi sadece saç dökülmelerine karşı değil, aynı zamanda saç kırılmaları, matlaşmış, zayıf ve ince saçlar üzerinde de faydalıdır. Estetik bir görünüm kazanmak ve sağlıklı saçlara kavuşmak için tercih edebileceğiniz Cure Organic bitkisel saç serumu, saç sağlığının korunmasında önemli faydaları ile dikkat çekmektedir.

Herhangi bir kimyasal içermeden tamamen doğal karışımlar ile özel formülüze edilen doğal saç onarıcı serum, kısa sürede inanılmaz faydalar göstererek saç sağlığını iyileştirmektedir. Bugüne kadar kanıtlanmış etkileri ile tüm dünyada en fazla tercih edilen ürünlerden biri olması tesadüf değildir.

Estetik Görünümünüzü İyileştirin

Estetik güzelliğin en önemli unsurlarından biri olan saçların bakımı için tercih edeceğiniz Cure Organic saç serumu, içermiş olduğu E ve B6 vitaminin yanı sıra Omega yağ asitleri, bitkisel keratin ve argan yağı özleri ile saçlarınızı besler.

Besleyici özellikleriyle saçların onarılmasında ve görüntüsünün iyileşmesinde önemli rol oynayan organik saç onarıcı serum, saçlarınızda bütünsel bir sağlık sağlayarak daha güzel görünmenize de yardımcı olur. Her yaştan kadın erkeğin sorunsuzca kullanabileceği Cure Organic saç bakım serumu ile tüm saç problemlerine karşı önlem alın.

Cure Organic Saç Dökülmesine Karşı Onarıcı Saç Serumu Faydaları

Cure Organic saç dökülme karşıtı serum, tamamen doğal içeriği ile saç dökülmeleri başta olmak üzere tüm saç sorunlarına etki eder. Özel formülü ile saç sorunlarının önlenmesine yardımcı olan ürün, aynı zamanda hâlihazırda var olan sorunların önlenmesinde de etkilidir.

Tamamen doğal özlerin bir arada özel bir şekilde formüle edilmiş olması, Cure Organic saç serumunun en önemli özelliğidir. Saçlarınıza değer veriyor ve kimyasal içerikli ürünlerden uzak tutarak daha sağlıklı bir saç bakım rutini oluşturma istiyorsanız, tercihinizi organik ürünlerden yana yapmanız gerekir.

Cure Organic tüm dünyada bu anlamda kendini kanıtlamış bir ürün olup, saç problemlerinin tamamı için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ürünün saçlar için öne çıkan faydalarından bazıları şunlardır;

Işıltılı ve Sağlıklı Saçlar

Saçlar tıpkı cildimiz gibi vücudun en hassas bölgelerinden biridir. Aynı zamanda estetik görünüm ile de doğrudan alakalıdır. Bu yüzden saçların sağlıklı ve ışıltılı görünmesi hem erkekler hem de kadınlar için önemlidir.

Estetik duruşun iyileştirilmesinin yanı sıra zihinsel olumsuzlukların azaltılması için, saç sağlığının iyi olması önem taşır. Zira estetik görünümde yaşanan olumsuzluklar, başta stres olmak üzere ileri düzeyde depresyon gibi sonuçları da doğurabilir. Özellikle kadınlarda estetik görünüm bozukluklarının yoğun strese sebep olduğu bilinmektedir. Stresinde saç dökülmesinin belli başlı nedenlerinden biri olduğu düşünüldüğünde, sağlıklı ve ışıltılı saçlara kavuşmanın önemi anlaşılacaktır.

Zengin bir içeriğe sahip olan bitkisel saç bakım serumu Cure Organic, düzenli kullanımlarda ışıltılı ve daha sağlıklı saçlar vadediyor. Ürün kullanımının doğru ve düzenli olması, saç sağlığının genelinde iyileştirici etkiler gösteriyor.

Saç Dökülmelerine Karşı Bitkisel Çözüm

En yaygın görülen saç problemleri arasındaki saç dökülmelerini önlemek için doğru ürün tercihi önem taşıyor. Günümüzde ciddi kimyasallar içeren kozmetik ürünler uzun vadede saç sağlığını tehdit ederken, Cure Organic saç bakım serumu saç dökülmelerinin önlenmesini sağlıyor.

Etkisi kanıtlanmış içeriği ile saç dökülmelerine kesin çözüm olan Cure Organic ürünleri, mevcut saçların sağlığını iyileştirerek sağlıklı bir görünüm sunuyor. Özellikle kuvvetlendirilmiş bitkisel keratin, E vitamini, argan yağı, Omega 3 ve Omega 6 yağ asitlerinin özel formülüze edilmiş olması ve kimyasal içermemesi, saç sağlığında muhteşem etkiler ortaya koymaktadır.

Saç Onarıcı Saç Bakım Ürünü

Saçların sağlıklı parlak görünmesi için tüm bileşenleri içeren Cure Organic serum, saç onarıcı özellikleri ile dikkat çekiyor. Saçların kökten uca beslenmesine yardımcı olarak dökülmeler, kırılmalar ve matlaşma sorunlarının önüne geçiyor. Aynı zamanda saçlara hacim kazandırarak, saçların kolay taranması ve şekil alması için de kesin çözümler sunuyor.

Saçların bütünüyle onarılması genel saç sağlığı için önem taşıyor. Özellikle saç uzatmak için gerekli olan onarıcı etki, kırılmaları önleyerek uzatma sürecini hızlandırmaktadır. Cure Organic Argan Yağı Onarıcı Saç Serumu düzenli olarak kullanıldığında, saçların onarımı konusunda mükemmel sonuçlar vermektedir.

Kepekleri Önleyen Saç Serumu

Cure Organic doğal saç bakım serumu aynı zamanda saç derisinin de sağlıklı kalmasına yardımcı olan bir üründür. Bu özelliği ile saç derisinin nem dengesinin sağlanması ve sağlığının korunmasında faydalıdır.

Etkileri sayesinde saç derisine kan akışının daha fazla olmasına yardımcı olarak, saçların en ideal şekilde beslenmesine yardımcı olur. Bu faydaların bir sonucu olarak saç ve saç derisindeki nem dengesinin sağlanması, başta kepek olmak üzere saç derisi problemlerinin önlenmesini de desteklemektedir.

Erkek ve Kadın Saç Problemleri İçin Uygunluk

Erkek ve kadın tipi saç problemleri için uygun bir üründür. Bu nedenle saç problemi yaşayan tüm kadın ve erkekler gönül rahatlığı ile Cure Organic argan yağı saç serumunu kullanabilirler. Erkek ve kadınlardaki saç sorunlarını giderici etkilerinin yanı sıra, saçların uzama sürecini de en iyi şekilde destekler. Besleyici özellikleri erkek ve kadınlarda saçlara canlılık ve hacim kazandırır.

Saçların Hızlı Uzaması İçin Doğal Saç Serumu

Saçların belirli bir seviyeden sonra yavaş uzaması ve uzarken meydana gelen kırılmalar, önem can sıkıcı problemlerden biridir. Ancak bu problem de Cure Organic saç serumu sayesinde çözümsüz değildir. Saçların hızlı uzaması konusunda kesin çözümler sunan Cure Organic, saçların uzamasını sağlarken saçlara canlılık kazandırdığı gibi uzama sürecinde saç kırılmalarının oluşmasını engellemektedir.

Tüm Saç Tipleri İçin Uygundur ve Kırılmaları Önler

Tüm saç tipleri için uygun bir formüle sahiptir. Bu yüzden saç tipi veya şekli ne olursa olsun, Cure Organic ürünlerini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Tuz ve paraben içermeyen Cure Organic, saç kırılması sorunlarını ortadan kaldıracak özel bir bileşene sahiptir. Kırılma problemini önlediği gibi saç kırılmalarının iyileşmesine de önemli katkı sağlar. Saçları besleyip nem dengesi sağlaması, özellikle saç uzatma sürecinde sık görülen kırılma problemini ortadan kaldırmaktadır.

Dünyanın en iyi doğal saç bakım ürünleri arasında yer alan ve doğrudan kullanıcılar tarafından etkisi kanıtlanan Cure Organic saç bakım ürünü, fiyatları ile de sizlere hitap ediyor.

Ürün Detayları
cure-5002
11453 Öğeler
Cure Organic

Cure Organic markası , Uzun yıllardır işlettiğimiz salonlarımızdaki profesyonel kuaförlerin istekleri ile doğdu. Binlerce saç elimizden geçti. Kalitenin vazgeçilmez olduğunu ve her kadının kendini daha güzel yapabileceğini çok iyi biliyoruz. Ürünlerimiz hem sonuç odaklı hem müşteri mutluluğu üzerine uzun arge çalışmaları sonucunda üretildi. Profesyoneller saç bakım işlemlerinden nasıl sonuç almak istiyorlar ise o sonuçları %100 elde edinceye kadar formullerimizi geliştirdik. Black serimiz Yanmış yıpranmış saçlar , onarıma ihtiyacı olan saçlar , geç uzayan saçlar için özel olarak formule edilmiştir. Tüm saç tipleri için uygundur.

Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Cure Organic Fas Argan Yağı Keratin Saç Dökülmesine Karşı Onarıcı Saç Serumu 110ml”


.png .jpg .gif

Daha iyi bir alışveriş deneyimi için Çerez Kullanmaktayız. KKVK ve GPDR sayfamızdan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Oturum Aç

Cure-Organic

Your cart

There are no more items in your cart