Cure Organic Saç Dökülmesine Karşı Hızlı Saç Uzatan Atkuyrugu Keratin Tuzsuz Şampuan 250ml

₺74,00 ₺92,50
Vergi dahil
1

Atkuyruğu Keratin Climbazole Saç Bakım Şampuanı Özellikleri 

 • Sağlıklı Hızlı Uzayan Güçlü Sağlam Saçlar
 • Kuvvetli Onarılmış Nemlendirilmiş Saçlar
 • Daha Parlak, Daha Canlı Saçlar
 • Yumuşak Pürüzsüz Esnek Saçlar
 • Dökülme Önleyici Canlı Saçlar
 • Saçlarınızı Besler Hacim Kazandırır
 • Nem Dengesini Koruyarak Kepeği Önler
 • Saç Kırılmalarını Önler
 • Climbazole, Saç derisinde meydana gelen seboreik dermatit kepek oluşumlarını önlemek için kullanılan kepek önleyici hammaddedir. Ciltteki kepek , mantar ve egzama oluşumlarını engellemek ve yok etmek için üretilen ilaçların içerisinde antifungal özelliklere sahip bir hammaddedir.
İçerisinde Keratin Kompleks - Protein Kompleks - Climbazole - E Vitamini - İpek - At kuyruğü bitkisi özü bulunur.

PARABEN ve TUZ içermez.

ÜCRETSİZ KARGO | 17342 Öğeler
 • Security policy
  Security policy (edit with the Customer Reassurance module)
 • Delivery policy
  Delivery policy (edit with the Customer Reassurance module)
 • Return policy
  Return policy (edit with the Customer Reassurance module)
Açıklama

Cure Organic Saç Dökülmesine Kepek Egzama Karşı Bitkisel Keratin Organik Tuzsuz Bakım Şampuanı 250ml

Gelişen teknolojinin alternatif tıp metotları ile buluştuğu dünyamızda, birçok sağlık problemini daha doğal yollarla ortadan kaldırmak mümkün oluyor. Bunlardan biri olan Cure Organic saç dökülmesine karşı keratin tuzsuz şampuan, saçlarınızın daha hızlı uzamasına yardımcı olduğu gibi saç dökülmelerini önleyici özellikleri ile de dikkat çekiyor.

Tamamen doğal özlerle hazırlanan tuzsuz şampuan, saç dökülmesi sorunlarının yanı sıra saç kırılmalarını onarıcı etkileri ile de dikkat çekiyor. Göstermiş olduğu etkiler nedeniyle ciddi bir referansa sahip olan Cure Organic Keratin Tuzsuz Şampuan 250 ML, saç problemi yaşayan birçok insanın imdadına yetişiyor.

İçermiş olduğu E vitamini, ipek proteini, atkuyruğu bitki özleri ve bitkisel keratin ile tüm saç problemleri için iyileşme sağlayan Cure Organic Atkuyruğu Keratin Tuzsuz Şampuan 250 ML, saçlarınızı kökten uca besler. Diğer taraftan saç derisindeki nem dengesini koruyarak kepek oluşumuna da iyi gelen şampuan, saçların onarılmasıyla birlikte hacim ve canlılık kazanmasında da muhteşem etkilere sahiptir.

Cure Organic Atkuyruğu Keratin Tuzsuz Şampuan Nedir?

Cure Organic şampuan, içermiş olduğu özel formüllü bitki özleri ve vitamin desteği sayesinde tüm saç sorunlarının giderilmesine etki eden tamamen doğal bir saç bakım ürünüdür.

Organik şekilde elde edilen özlerle imal edilen şampuanın aynı zamanda destekleyici vitaminler ile hazırlanmış olması, saç sağlığının korunmasında önemli rol oynar.

Cure Organic Atkuyruğu Keratin Tuzsuz Şampuanın Saçlara Faydaları Neler?

Saçlara iyi gelen doğal şampuanlar arasında yer alan Cure Organic Keratin Şampuan, saçlar üzerinde ciddi iyileştirme göstermesiyle öne çıkıyor. Düzenli olarak Cure Organic tuz ve paraben içermeyen şampuan kullandığınızda, saçlarınızda aşağıdaki inanılmaz değişimleri kısa sürede görebilirsiniz.

Bu muhteşem ürünün saçlar üzerinde olumlu etki gösterirken, bu etkileri nasıl gerçekleştirdiğini de bilimsel verilere dayalı olarak aşağıda görebilirsiniz.

Saç Dökülmelerini Önler

Saç sağlığını koruyucu özellikleri ile bilinen Keratin, E vitamini ve atkuyruğu bitki özü içerir. Bu sayede saçların kökten uca doğal yollarla beslenmesinde önemli rol oynayarak, saç dökülmelerinin önlenmesine yardımcı olur.

Piyasaya çıktığı günden beri tüm dünyada on binlerce referansa sahip olması tesadüf değildir. Bilindiği gibi keratin, saç ve tırnak sağlığı için hayati öneme sahip maddelerden biridir. Cure Organic Tuzsuz Saç Şampuanı, bitkisel keratin bakımından zengin bir doğal üründür. Keratin özelliğine ek olarak birçok vitamin ve protein kompleksi içermesi sayesinde, saç dökülmesini önlediği gibi geçici saç kayıplarında da saçların tekrardan çıkmasını sağlayıcı müthiş özelliklere sahiptir.

Vücut tarafından üretilen bir protein olan keratin, saç oluşumunun en temel yapı taşıdır. Vücutta bu proteinin eksik olması durumunda saçlarda ciddi dökülmeler meydana gelebileceği gibi, en iyi ihtimalle saç kırılmaları, matlaşma ve sağlıksız bir görünüm ortaya çıkar.

Cure Organic şampuan ise sadece keratin ile değil, aynı zamanda vitaminler ve atkuyruğu gibi saçları kuvvetlendirici bitkisel özler ile desteklenmiştir. Tamamen organik ve zengin bir içeriğe sahip olması, saç dökülme karşıtı şampuan olmasına neden olmuştur.

Esasen bir protein ailesinin genel adı olan Keratin, protein kompleksi olma özelliği taşımaktadır. Geçmişte ve günümüzde yapılan tüm bilimsel çalışma ve araştırmalar, saçların önemli bir yoğunluğunun proteinden oluştuğunu kanıtlamaktadır.

Keratin filamentlerinin yapısal bakımdan çok sağlam olması, bu proteinin suda çözünmelerine engel olur. Bu sayede keratin içerikli saç bakım ürünleri doğru özel formüller ile hazırlandığında, kabul edilebilir dökülmeler dışında saç dökülmelerinin önüne geçmektedir.

Cure Organic bitkisel keratin bakımından zengin olduğu gibi, birçok vitamin ve bitki özleri ile desteklenmiş özel bir formüle sahiptir. Bu sayede saç dökülmesini önleyen şampuan olarak tanımlanmaktadır.

Saç ve Saç Derisini Nemlendirir

Saç dökülmesini önleyen doğal şampuan Cure Organic, saç ve saç derisini nemlendirici etkisiyle de tüm dünyada kullanılan markalardan biridir. Yüksek E vitamini desteğine ek olarak atkuyruğu özü ve protein barındırması, saçların doğru şekilde beslenmesine yardımcı olur.

Saçın nemli yapısını ortadan kaldıran tuz ve paraben içermemesi nedeniyle, saçlarınızın ve saç derinizin nemli kalmasında aktif rol oynar. Saçların nemli olması saç kırılmalarını en aza indirdiği gibi, güçsüz tellerin dökülmesini de önlemeye yardımcı olur.

Diğer yandan saç derisini besleyici ve nem dengesini koruyucu özellikleri sayesinde, kepek oluşumunun önlenmesinde etkileri bulunmaktadır. Düzenli kullanımlarda kepek oluşumu ortadan kalktığı gibi, saçlardaki en büyük estetiksel sorunlardan biri olan saç kırılmaları da önlenmektedir.

Saç Kırılmalarını Önler

Saçları nemlendiren ve besleyen bitkisel bir ürün olması nedeniyle, saç kırılmalarının önüne geçer. B6 ve E vitaminleri ile destekleyen Cure Organic Tuzsuz Saç Bakım Şampuanı, atkuyruğu bitki özününde etkisiyle saç kırılmalarını ortadan kaldırmaktadır.

Saç kırılmalarını önleyen şampuan olarak da nitelendirilen bitkisel ürün, kimyasal içeriğe sahip olmadığı için saç kanallarının güçlendirilmesinde önemli faydalar sağlamaktadır.

Hacim ve Muhteşem Canlılık

Saçlarınızın hacim ve gözle görülür bir canlılığa kavuşması için, ürünü düzenli olarak kullanmanız yeterli olacaktır. Çok kısa sürede etkili sonuçlar alabileceğiniz Cure Organic saç şampuanı, ipeksi saçlar elde etmek için en ideal ürünlerden biri olarak öne çıkmaktadır.

Kimyasal herhangi bir katkısı bulunmayan ve tamamen bitkisel özler ve kendine has bir formüle sahip olan Cure Organic, kolay taranan ve şekil alan saçlara ulaşmak için inanılmaz faydalar sağlar. Saçların sağlıklı görünümüne katkı sağlayan tuzsuz şampuan, estetik görünümünüzün iyileşmesine yardımcı olur.

Saçların Hızlı Uzamasına Yardımcı Olur

Saçların belirli bir seviyeden sonra uzamaları ciddi bir zaman gerektirdiği gibi, doğru bakımda gerektirir. Ancak Cure Organic Dökülme Karşıtı Keratin Tuzsuz Şampuan ile bu daha mümkün hale gelmektedir.

Hızlı saç uzaması için ihtiyaç duyulan tüm etkenler, saç uzatan şampuan Cure Organic formülünde vardır. Saçların sağlıklı ve hızlı uzaması doğru beslenmesine ve nem dengesine bağlıdır. Organik şampuan Cure Organic, saç ve saç derisinin nem dengesini ideal seviyeye getirerek kırılmaları önler. Saçların nem yapısının korunmasıyla birlikte saçlar daha hızlı bir şekilde uzamaya başlar.

Saçların hızlı uzaması kadar, sağlıklı uzaması da büyük önem taşır. Atkuyruğu bitki özü, protein kompleksi, bitkisel keratin içeriği, E ve B6 vitaminleri ile desteklenmiş olması, Cure Organic şampuanın saçları hızlı ve sağlıklı uzatmasını destekler. Diğer yandan paraben ve tuz içermemesi sayesinde, saçlardaki uzama süreci beslenme ve onarılma süreciyle eş zamanlı olarak devam eder.

Organik Şampuanlar Saç Sağlığı İçin Önemlidir

Kimyasal içerikli ürünler kullanıldıkları süreçlerde saçlara canlı bir görüntü kazandırabilir. Ancak uzun vadede içermiş oldukları kimyasallar, saçların zaman içerisinde incelmesine ve zayıflamasına neden olur. Bunun sonucunda ise saçlarda ileri yaşlarda kırlaşma, geri dönüşümü olmayan dökülmeler ve sağlıksız görünümler daha yaygın olarak görülür.

Cure Organic Şampuan tamamen organik bir formüle sahiptir. Vitamin destekleri ve bitki özleri ile saç dökülmesini önleyen organik şampuan olma özelliğini taşıyan ürün, yaşlılıkla birlikte artabilecek saç problemlerinin önlenmesine de katkı sunar. Yaşa bağlı olarak ortaya çıkacak sorunları engellemek için, önceki süreçte saç bakım ve temizliğinin mutlaka doğru ve doğal ürünlerle yapılması gerekir.

Saç Dökülmesini Önleyen Şampuan Fiyatları

Saç dökülme karşıtı şampuan fiyatları için Cure Organic şampuan ürün sayfasına bakabilirsiniz. Ürün fiyatının klasik şampuanlardan farklı olmasının temel nedeni, faydalı ve doğal özlerle birlikte özel bir formül ile hazırlanmış olmasıdır.

Saç kayıplarının olumsuz estetik görüntüsünü önlemek, daha sağlıklı ve canlı görünen saçlara sahip olmak için Cure Organic saç dökülmesini önleyen şampuanı hemen sipariş verebilirsiniz. Üstelik internet satışlarına özel fiyatlar ve hızlı kargo avantajlarıyla, sipariş vereceğiniz ürünü kısa sürede adresinizden teslim alabilirsiniz.

 Saç Dökülmesine Karşı Onarıcı Saç Serumu

 ürünümüz, saç dökülmesi, saç kırılmaları ve tüm saç problemlerine alternatif olarak kullanılabilir.

Ürün Detayları
cure-5001
17342 Öğeler
Cure Organic

Cure Organic markası , Uzun yıllardır işlettiğimiz salonlarımızdaki profesyonel kuaförlerin istekleri ile doğdu. Binlerce saç elimizden geçti. Kalitenin vazgeçilmez olduğunu ve her kadının kendini daha güzel yapabileceğini çok iyi biliyoruz. Ürünlerimiz hem sonuç odaklı hem müşteri mutluluğu üzerine uzun arge çalışmaları sonucunda üretildi. Profesyoneller saç bakım işlemlerinden nasıl sonuç almak istiyorlar ise o sonuçları %100 elde edinceye kadar formullerimizi geliştirdik. Black serimiz Yanmış yıpranmış saçlar , onarıma ihtiyacı olan saçlar , geç uzayan saçlar için özel olarak formule edilmiştir. Tüm saç tipleri için uygundur.

Reviews(0)

Reviews

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Cure Organic Saç Dökülmesine Karşı Hızlı Saç Uzatan Atkuyrugu Keratin Tuzsuz Şampuan 250ml”


.png .jpg .gif

Daha iyi bir alışveriş deneyimi için Çerez Kullanmaktayız. KKVK ve GPDR sayfamızdan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Oturum Aç

Cure-Organic

Your cart

There are no more items in your cart